Práca v Nemecku - 332 ďalších ponúk

ELEKTRIKÁRI NEMECKO CELOROĆNE

Ostatné krajiny
3 000 €
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Jazykové schopnosti
Nie sú potrebné
Druh pracovného pomeru
Živnosť

Príjmeme zohraté partie elektrikárov ale aj jednotlivcov pre dlhodobu spoluprácu do NEMECKA na rôznych projektoch.

Nastup v priebehu Januára/Februára na dlhodobé projekty.

Ako firma máme dlhodobé skúsenosti a spoločne s našimi pracovníkmi už niekoľko rokov budujeme silnú prosperujúcu spoločnosť. Pracujeme na rôznych projektoch pre zahraničnych partnerov v oblasti elektrických inštalácii. Máme rôzne stavby, prevažne v Nemecku pre súkromnych investorov, ale aj nemecké štátne zákazky. Práca aj v zimných mesiacoch. Jedná sa hlavne o silnoprúdove inštalácie.

Jedná sa o silnoprudove elektroinštalácie Byty, Internáty, Školy, Hotely, Priemyselne haly a fabriky (silnoprudove inštalácie)
Dlhodoba spolupráca
Práca pre SZČO.

Jedná sa o turnusovu pracu 3-4 týždne 10 dni doma.
Alebo podľa dohody.

Splatnosť Faktúr a hodinová sadzba dohoda.

Dlhodobá spolupráaca pri obojstarnnej spokojnosti celý rok 2019.

Jedna sa o silnoprúdove inštalácie v rámci Nemecka na dlhodobých projektoch s nadväznosťou.

Jeden zo skupiny musí ovládať nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni.

Pracovná náplň: elektroinštalácie, elektromontáže.
- inštalácia zariadení, rozvodov a rozvodných skríň,
- hĺbenie rýh pre káble v stenách, sekanie a príprava trás a líšt,
- montáž prípojok, elektrotechnických zariadení na stavbách domov a budov
- klasické elektroinštalačné práce v novostavbách,domoch
- priemyselné elektroinštalácie
- zapájanie rozvádzačov

Zamestnanecké výhody, benefity
- Dobré finančné ohodnotenie dohodou.
- seriózna spolupráca
- právna legimita
- peniaze vždy načas
- ubytovanie hradené ak si ubytovanie chcete hradiť sami vyššia hod. sadzba

Informácie o výberovom konaní
Hľadáme serióznych ľudí čo majú chuť pracovať a chcu spoluprácu so serióznou firmou.

Naša spoločnosť garantuje:
1- serióznu spoluprácu (To čo povieme splníme na 100%)
2- právnu legimitu (postaráme sa o všetky potrebné právne úkony u nás a v zahraničí a nežiadame od vás žiadne peniaze)
3- peniaze vždy načas (Vždy podľa dohodnutých podmienok bez omeškania)
4- Ubytovanie ( Výbavíme a hradíme my, pokiaľ si ubytovanie chcete hradit sami zvýší sa hodinova sadzba)
5- Žiadne poplatky (Nebudeme od vás požadovať žiadne peniaze)
6- Celoročnu prácu (rôzne projekty s nadväznosťou aj v zimnom období)

Príjmeme zohraté partie elektrikárov ale aj jednotlivcov pre dlhodobu spoluprácu do NEMECKA na rôznych projektoch. Nastup v priebehu Januára/Februára na dlhodobé projekty. Ako fi...

Predajca PASUV s.r.o. Nehodnotený Člen od júla 2016
PS
Napísať
3 000 €