Bazar.sk

Vodoinštalatér Nemecko/Leipzig

Práca v Nemecku 1 129 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýrazniť / Topovať
Cena: 18 €
Sledovať
Dátum: 17. 2. 2019, Typ: Ponuka, Druh pracovného pomeru: Živnosť, Lokalita: Ostatné krajiny
Ponúkame prácu pre skúsených vodoinštalatérov do Nemecka-Leipzig.

Náplň práce: inštalácia vody, kúrenia, podlahového kúrenia.

Práca je vhodná pre zohrané partie aj jednotlivcov.

Ponúkame:
-profesionálny prístup
-dlhodobú a celoročnú prácu
-hodinová sadzba 18-19€
-ubytovanie zabezpečené
-21 dňová splatnosť faktúry (2-týždňová fakturácia)

Pracovná doba 60 hodín týždenne
Turnusová práca

Požadujeme:
-skúsenosti
-platnú živnosť
Predajca:
bejdakovablankjob
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 2 inzeráty
Lokalita:
Ostatné krajiny
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://praca.bazar.sk/28586806-vodoinstalater-nemecko-leipzig/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.