Bazar.sk

Vodič VZV

Práca v Holandsk... 88 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýrazniť / Topovať
Cena: 1 900 €
Sledovať
Dátum: 1. 2. 2019, Typ: Ponuka, Dátum nástupu: Ihneď, Jazykové schopnosti: Anglický jazyk, Druh pracovného pomeru: Plný úväzok, Lokalita: Ostatné krajiny
Miesto práce: Holandsko - Barendrecht, Oostrum, UDEN, Oosterhout, Tilburg
Zameranie spoločnosti: Vhodné len pre MUŽOV od 21 rokov !!!!!
Termín nástupu: Nástup možný podľa dohody
Druh pracovného pomeru: TPP - Holandská pracovná agentúra
Ponukaný plat: od 10,90 € - 12,00 € brutto / hod. (pri odpracovaní 175 hod./mesačne - cca 1600 € netto)

NÁPLŇ PRÁCE:

- Práca s VZV, so skenerom
- Čiastočná manipulácia s tovarom
- Zásobovanie výrobnej a baliacej linky
- Prebaľovanie materiálu z veľkých balení do malých balení
- Jazdenie po určených trasách v pridelenom sektore výrobnej prevádzky
- Manipulovanie, vyprázdňovanie, uskladnenie paliet, kontajnerov a prepraviek s materiálom

ĎALŠIE INFORMÁCIE:

- Pracovné prostredie je v sklade v izbovej teplote
- Pracovná doba: 2 smeny
- Potrebné zabezpečiť – PRACOVNÉ TOPÁNKY S OCEĽOVOU ŠPIČKOU – môžete si vziať svoje vlastné., alebo si zakúpiť v kancelárii.
Práca - min.40 hod/týž, nadčasy sú možné s 100 – 200 % príplatkom
- Dovolenka v konzultácii s koordinátorom
- Mzda je vyplácaná TÝŽDENNE – po 75 €, po 5 týždni je vyplatená celá výplata - kde Vám odpočítajú ubytovanie a zdravotné poistenie

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA:

Jazykové schopnosti/znalosti:
Anglický jazyk A1,A2,B1,B2 alebo Holandská úroveň A1, A2. Poľský jazyk - vítaný
Dôležité je chuť pracovať
Lojalita a integrita,
Záujem rozvíjať sa,
Flexibilný a spoľahlivý – byť k dispozícií 7 dni v týždni, aj na telephone

UBYTOVANIE:

- 200 €/mesačne (sťahované z výplaty)
- Zabezpečuje holandská agentúra– hotelové izby, rekreačné byty, domy - kompletne vybavené (kuchyňa , Práčka, izba, kúpeľňa , salóniky, parkovisko) - Ubytovanie bude v 2-3 miestnostiach izbách na začiatku môže byť miestnosť pre 4 osoby. Izby so 4 lôžkami môžu mať poschodové postele, ale je to naozaj prvý týždeň. - - ---Prenajímame byty a domy našim zamestnancom.
Posteľná bielizeň, prikrývky a vankúše sú k dispozícii ( môžte si vziať aj vlastné )
Potrebné si vziať - príbory, taniere, poháre, hrnce, uteráky
internet (zahrnutý v cene prenájmu)

ZDRAVOTNÉ POISTENIE:

- odpočítavané z vášho mesačného platu - 88 € / mesačne (sťahované z výplaty)

DOPRAVA:

Doprava do práce je zabezpečená agentúrou - je bezplatná. (alebo vlastné auto)

Ak je ubytovanie vzdialené do 10 km od práce, dávame zamestnancom bicykle. Ak bicykel zamestnanec nevráti, budeme mu účtovať 200 EUR zo mzdy.

Doprava zo SR do Holandska - dopravíme Vás našou spoločnosťou TIME EXPRESS s.r.o – podľa platného cenníka

AK Vás ponuka zaujala je potrebné nám zaslať životopis v anglickom alebo v slovenskom jazyku, ktorý bude následne postúpený našim zahraničným partnerom. Pre viac informácií nás kontaktujte emailom.
Predajca:
TIME EXPRESS s.r.o.
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 10 inzerátov
Lokalita:
Ostatné krajiny
Telefón:
Číslo neuvedené
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://praca.bazar.sk/28508679-vodic-vzv/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.