Práca v Holandsku - 36 ďalších ponúk

Orderpicker alebo vodič VZV

Ostatné krajiny
2 100 €
Dátum nástupu
Ihneď
Jazykové schopnosti
Anglický jazyk
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Miesto práce: Holandsko - Barendrecht, Zwaagdijk, Oostrum, UDEN, Oosterhout, Tilburg, Waalwijk, Veendendaal, Utrecht/ 's-Hertogenbosch, Best, VELDHOVEN, a Bergen op zoom

Zameranie spoločnosti: Vhodné je pre ženy, mužov a aj PÁRY
Termín nástupu: Nástup možný podľa dohody
Druh pracovného pomeru: TPP - Holandská pracovná zmluva

Ponúkaný plat:

ORDERPICKER - od 10,15 € brutto / hod. - 12,70 € brutto / hod. - podľa aktuálnej ponuky
VZV - od 10,95 € - 12,19 € brutto / hod.

BERGEN OP ZOOM - od 11,90 - 12,45 € brutto / hod. mesačne

NÁPLŇ PRÁCE:

VZV:
- Obsluhovanie vysokozdvižných, paletových, vychýstavacích a systémových vozíkov, retrakov a pod.
- Vykladanie a nakladanie paliet s tovarom z/na korbu vozidiel.
- Vyskladňovanie tovaru v rámci skladu.
- Zásobovanie montážnych liniek materiálom.
- Skenovanie paletových štítkov.
- Vykonávanie základnej údržby zvereného vozidla.
- Spolupracovanie pri vykonávaní inventúry.
- Čiastočná manipulácia s tovarom
- Zásobovanie výrobnej a baliacej linky
- Prebaľovanie materiálu z veľkých balení do malých balení
- Jazdenie po určených trasách v pridelenom sektore výrobnej prevádzky
- Manipulovanie, vyprázdňovanie, uskladnenie paliet, kontajnerov a prepraviek s materiálom

ORDERPICKER:
- Prijímanie materiálových a tovarových zásob do skladu.
- Umiestňovanie prijatých zásob do regálov a miest na to určených, označovanie uskladneného materiálu a - tovaru informačnými štítkami.
- Vyskladňovanie materiálových a tovarových zásob zo skladu na základe prijatých objednávok, balenie skladových zásob a ich pripravovanie na expedíciu.
- Vedenie evidencie skladových zásob prostredníctvom výpočtovej techniky.
- Obsluhovanie vysokozdvižného vozíka v prípade objemných nákladov a ťažko dostupných miest.
- Podieľanie sa na sčítavaní a kontrolovaní aktuálneho množstva zásob na sklade, zaznamenávanie zistených hodnôt do informačného systému.
- Dodržiavanie bezpečnostných a protipožiarnych predpisov a opatrení na pracovisku.
- Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku.

ĎALŠIE INFORMÁCIE:
- Pracovné prostredie je v sklade v izbovej teplote
- Pracovná doba: 3 smeny
Bergen op Zoom: 2 smeny
- Potrebné zabezpečiť – PRACOVNÉ TOPÁNKY S OCEĽOVOU ŠPIČKOU – môžete si vziať svoje vlastné., alebo si zakúpiť v kancelárii.
- Práca - min.40 hod/týž, nadčasy sú možné s 100 – 200 % príplatkom
- Dovolenka v konzultácii s koordinátorom
- Mzda je vyplácaná TÝŽDENNE

POŽIADAVKY NA ZAMESTNANCA:
Jazykové znalosti: Anglický jazyk min. A2,B1,B2 alebo Holandská úroveň A1, A2. Poľský jazyk - vítaný Dôležité je chuť pracovať Lojalita a integrita, Záujem rozvíjať sa, Flexibilný a spoľahlivý – byť k dispozícií 7 dni v týždni, aj na telephone

UBYTOVANIE: - 300 -400 €/mesačne (sťahované z výplaty) - Zabezpečuje holandská agentúra– hotelové izby, rekreačné byty, domy - kompletne vybavené (kuchyňa , Práčka, izba, kúpeľňa , salóniky, parkovisko) - Ubytovanie bude v 2-3 miestnostiach izbách na začiatku môže byť miestnosť pre 4 osoby. Izby so 4 lôžkami môžu mať poschodové postele, ale je to naozaj prvý týždeň. -Prenajímame byty a domy našim zamestnancom. Posteľná bielizeň, prikrývky a vankúše sú k dispozícii ( môžte si vziať aj vlastné ) Potrebné si vziať - príbory, taniere, poháre, hrnce, uteráky internet (zahrnutý v cene prenájmu)

ZDRAVOTNÉ POISTENIE: - odpočítavané z vášho mesačného platu - 88 - 94 € / mesačne (sťahované z výplaty)

DOPRAVA:

Doprava do práce je zabezpečená agentúrou - je bezplatná. (alebo vlastné auto) Ak je ubytovanie vzdialené do
10 km od práce, dávame zamestnancom bicykle. Ak bicykel zamestnanec nevráti, budeme mu účtovať 200 EUR zo mzdy.

Doprava zo SR do Holandska - dopravíme Vás našou spoločnosťou TIME EXPRESS s.r.o – podľa platného cenníka

AK Vás ponuka zaujala je potrebné nám zaslať životopis v anglickom alebo v slovenskom jazyku, ktorý bude následne postúpený našim zahraničným partnerom. Pre viac informácií nás kontaktujte emailom.

!!!!!# Mzda je uvádzaná BRUTTO #!!!!!!

Miesto práce: Holandsko - Barendrecht, Zwaagdijk, Oostrum, UDEN, Oosterhout, Tilburg, Waalwijk, Veendendaal, Utrecht/ 's-Hertogenbosch, Best, VELDHOVEN, a Bergen op zoom Zamerani...

Predajca TIME EXPRESS s.r.o. Nehodnotený Člen od mája 2018
TE
Všetky inzeráty (6)
2 100 €