Bazar.sk

OperátorČR+ubytovanie zdarma+strava za študen.ceny

Práca v Čechách 117 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýrazniť / Topovať
Cena: 1 000 €
Sledovať
Dátum: 8. 2. 2019, Typ: Ponuka, Vhodné pre: Bez praxe, Dátum nástupu: Ihneď, Požiadavky na vzdelanie: Stredoškolské bez maturity, Jazykové schopnosti: Nie sú potrebné, Druh pracovného pomeru: Plný úväzok, Lokalita: Česká republika
HĽADÁME PRACOVNÍKOV Z CELÉHO SLOVENSKA !!!

PRÁCA JE VHODNÁ AJ PRE PÁRY,PRE ABSOLVENTOV ŠKOLY (aj bez praxe)

Ponúkame nenáročnú prácu, jednoduchú prácu pre operátorov/operátorky vo výrobe na Morave v ČR.

<strong></strong><strong>Nejedná sa o PÁSOVÚ VÝROBU</strong><strong></strong>

Každý operátor pracuje samostatne na svojom stroji.

NÁPLŇ PRÁCE:

Jednoduchá elektromechanická montáž - výroba káblových zväzkov pre automobilový priemysel.
Kompletné zaškolenie v tréningovom centre - zaškolíme Vás, všetko čo k práci potrebujete, od bezpečnosti až po samotnú prácu na stroji.

Hlavný pracovný pomer - na ČR prac.zmluva.

Pracuje sa v 3 smennej prevádzke. PO-PIA, víkendy po dohode

PRIEMERNÝ ZÁROBOK 100-150 Kč/hod. v čistom/netto, bonusy do výšky 5000 Kč, príplatky v súlade zo ZP.

Hodinový základ 88 Kč/hod.

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY a BENEFITY:

* výhodná lokalita - kúsok od Slovenských a Rakúskych hraníc, od Bratislavy - 100 km.
* stabilná práca
* nádherné ubytovanie-apartmány aj pre PÁRY (sociálne zariadenie, WC-sprcha na izbe)
* týždenné zálohy- finančná výpomoc
* platené nadčasy
* koordinátor
* dotované závodné stravovanie za študentské ceny 30 Kč
* výhodné platové podmienky
* výplata vždy načas a vždy k 25. dnu v mesiaci

Možnosť kariérneho rastu v rámci výroby a ďalšieho vzdelávania.
(Možnosť práce aj v sede!!!! len ojedinele pozície)

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- Zodpovednosť a chuť pracovať
- Dobrý zdravotný stav
- Manuálna zručnosť
- len malinké základy s počítačom /Excell/ (len vedieť sa pohybovať s myškou -kurzorom a napísať napr. meno

TERMÍN NÁSTUPU :
- v PIATOK už začína školenie (pričom ubytovanie je už od štvrtka)
- je dobre sa hlásiť najneskôr UTOROK - STREDA do 8:00 - 9:00 hod.

Seriózni záujemcovia, sa môžu hlásiť telefonicky, stačí aj prezvoniť.

PS: Prosíme záujemcov, aby pri odoslaní formulárov (reakcii na inzerát) nezabudli, uviesť TELEFÓNNY KONTAKT.
Predajca:
Jana
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 4 inzeráty
Lokalita:
Česká republika
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://praca.bazar.sk/28445760-operatorcr-ubytovanie-zdarma-strava-za-studen-ceny/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.