Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

TESÁR, STOLÁR (PENIAZE KAŽDÝ TÝŽDEŇ) NEMECKO

Práca v Nemecku 1 051 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýhodniť / Prémium
Cena: 3 600 €
Sledovať
Dátum: 26. 3. 2019, Typ: Ponuka, Dátum nástupu: Dohodou, Požiadavky na vzdelanie: Základné, Jazykové schopnosti: Nemecký jazyk, Druh pracovného pomeru: Živnosť, Lokalita: Ostatné krajiny
Voľné pracovné pozície v oblasti stolárskej výroby. Zákazky pre tesárov, stolárov, zámočníkov, montážnikov a ďalších. Práca sa vykonáva v Nemecku aj Rakúsku. Ubytovanie je pri každej zákazke zabezpečené a hradené. Rôzne výhody. Ponúknem len zákazky s týždennou fakturáciou a maximálne 14-dňovou splatnosťou. Keď nabehnete na fakturáciu peniaze každý týždeň! Hodinové sadzby sa pohybujú od 15€/hod-22€/hod podľa profesie a náročnosti konkrétnej zákazky. Táto ponuka platí len pre serióznych záujemcov s praxou. Všetko sú to práce dlhodobejšieho charakteru. Firmy pre ktoré pracujeme majú viac ako 25 ročné skúsenosti. V každej partii musí byť nemecký hovoriaci člen. Možnosť dvojíc prípadne 4-členné partie. V prípade záujmu ma kontaktujte o akú partiu sa jedná a kedy môžte nastúpiť. Najlepšie keď pošlete životopis na emailovú adresu. Každý záujemca musí byť odsúhlasený na základe životopisu nemeckou stranou. Potom kontaktujeme spätne a dohadujeme možný termín nástupu.
Predajca:
Jakub
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 1 inzerát
Lokalita:
Ostatné krajiny
Telefón:
Číslo neuvedené
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://praca.bazar.sk/28400320-tesar-stolar-peniaze-kazdy-tyzden-nemecko/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.