Bazar.sk

Práca v Rakúsku v skladoch aj bez znalosti jazyka

Práca v Rakúsku 794 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýrazniť / Topovať
Cena: 2 100 €
Sledovať
Dátum: 15. 11. 2018, Typ: Ponuka, Vhodné pre: Bez praxe, Dátum nástupu: Ihneď, Požiadavky na vzdelanie: Základné, Jazykové schopnosti: Nie sú potrebné, Druh pracovného pomeru: Plný úväzok, Lokalita: Ostatné krajiny
Práca v Rakúsku , Nemecku v skladoch a iné aj bez znalosti jazyka

- Náplň práce
- Kategorizácia, oceňovanie a označovanie tovaru pri prevzatí, ukladanie a skladovanie tovaru.
- Udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach.
- Zaisťovanie bezpečnosti tovaru.
- Spolupráca pri vykládke kamiónov.
- Zamestnanecké výhody, benefity
- nástup začiatok decembra
- Rakúska pracovná zmluva
- Mesiac skúšobná doba
- 14.platov
- plne sociálne a zdravotne poistenie
- Plat podla rakúskej kolektívnej zmluvy
Predajca:
tan.sk
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 1 inzerát
Lokalita:
Ostatné krajiny
Telefón:
Číslo neuvedené
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://praca.bazar.sk/28185833-praca-v-rakusku-v-skladoch-aj-bez-znalosti-jazyka/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.