Strojárstvo - 84 ďalších ponúk

Mechanik MaR – oprava regulačných zariadení BA

Bratislava II - Ružinov
800 €

Miesto práce: Bratislava
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: dohodou

Základná zložka mzdy (brutto) a odmeny: od 800 € vrátane základnej pohyblivej zložky + príplatky; výška mzdy závisí od kvalifikácie a skúseností uchádzača

Čo bude náplňou tvojej práce?:
• Údržba (preventívna, prediktívna havarijná) zariadení (regulačné ventily, armatúry, zariadenia MaR) v rámci požiadaviek zákazníka.
• Odstránenie poruchy na zariadeniach MaR v dielni alebo na pozícii výrobnej jednotky, podľa potreby aj s demontážou a montážou zariadenia, resp. súčastí zariadenia.
• Pri svojej činnosti úzko spolupracuje s pracovníkmi výroby a údržby .
• Vedenie dokumentácie za účelom zadokumentovania a kontroly činností.

Požiadavky:
• SOŠ vzdelanie s výučným listom / maturitou – technické, strojárske zameranie
• Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických zariadeniach v zmysle § 21 vyhlášky č. 508/2009 Z.z.

Výhoda:
• Skúsenosti so servisom armatúr, práca na obrábacích strojoch, či s pneumatickými zariadeniami výhodou.
• Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na činnosť na elektrických zariadeniach v zmysle §§ 22, 23.
• Obsluha VTZ .
• Preukaz VZV.
• Oprávnenie na viazanie bremien.
• Prax v odbore, na podobnej pozícii.

V prípade nedisponovania oprávnenia či dokumentov podľa vyššie uvedeného, zamestnávateľ zabezpečí uchádzačovi zaškolenie vo vlastnej réžii a na vlastné náklady!

Osobnostné vlastnosti:
• Zodpovednosť, Spoľahlivosť.
• Samostatnosť.
• Logické myslenie.

Miesto práce: Bratislava Druh pracovného pomeru: plný úväzok Termín nástupu: dohodou Základná zložka mzdy (brutto) a odmeny: od 800 € vrátane základnej pohyblivej zložky + prípla...

Všetky inzeráty (7)
800 €