Strojárstvo - 84 ďalších ponúk

ÚDRŽBÁR - Bratislava

Bratislava II - Ružinov
900 €

Odhalíš poruchu a vieš presne, čo a ako treba opraviť? Pridaj k nám a staň sa hviezdou nášho tímu Údržby s možnosťou podieľať sa údržbe rôznorodého strojového parku, ktorá Ti zabezpečí kontinuálne vzdelávanie sa. Sme úspešná strojárenská firma s pôsobnosťou v SR i v zahraničí.

Miesto práce: Bratislava
Druh pracovného pomeru: Plný pracovný úväzok, jednozmenný pracovný režim
Termín nástupu: dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a odmeny: od 900 € vrátane základnej pohyblivej zložky + príplatky; výška mzdy závisí od kvalifikácie a skúseností uchádzača

Čo bude náplňou tvojej/Vašej práce?:
• Zabezpečiť, aby naše výrobné zariadenia fungovali spoľahlivo a efektívne. V rámci toho budeš/budete mať na starosti preventívnu a kontrolnú činnosť v oblasti opráv, údržby.
• Zabezpečiť prevádzkyschopnosť a vyhovujúci technický stav budov a zverených objektov, vrátane kontrolnej činnosti.
• Vykonávať údržby, opravy a nastavovania zariadení.
• Identifikovať opotrebované dielce a zabezpečiť náhradu.
• Vykonávať kontroly a/alebo revízie elektrických zariadení (v prípade absencie potrebných osvedčení, možnosť dovzdelávania s podporou a na náklady zamestnávateľa.)

Čo požadujeme?:
• Stredné odborné vzdelanie – technické, strojárske zameranie (odbor elektro výhodou), ÚSO výhodou.
• Prax v odbore výhodou.
• Zručnosť a min. znalosti z oblasti elektra - osvedčenie min. podľa §21, § 22 výhodou.
• Skúsenosti s opravou zváracích zdrojov a mostových žeriavov výhodou.
• Práca vo výškach.
• Fyzická zdatnosť.
• Manuálna zručnosť.
• Samostatnosť.
• Pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizácia).
• Technická gramotnosť.
• Tímová práca.

Odhalíš poruchu a vieš presne, čo a ako treba opraviť? Pridaj k nám a staň sa hviezdou nášho tímu Údržby s možnosťou podieľať sa údržbe rôznorodého strojového parku, ktorá Ti zab...

Všetky inzeráty (7)
900 €