Strojárstvo - 54 ďalších ponúk

ZÁMOČNÍK KOĽAJOVÝCH KONŠTRUKCIÍ A VOZIDIEL - BA

Bratislava II - Ružinov
900 €

Miesto práce: Bratislava
Druh pracovného pomeru: Plný pracovný úväzok alebo výkon na živnostenské oprávnenie
Termín nástupu: dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a odmeny: v prípade pracovnoprávneho pomeru od 900 € vrátane základnej pohyblivej zložky + príplatky; Výška mzdy závisí od kvalifikácie a skúseností uchádzača

Náplň práce:
• Údržba, montáž a oprava koľajových zariadení a vozidiel.

Požiadavky na uchádzača:
• Stredné odborné vzdelanie – technické, strojárske zameranie výhodou, ÚSO výhodou.
• Prax v odbore výhodou.
• Znalosť čítania technickej dokumentácie a technické myslenie.

Iné požadované zručnosti:
• Pozornosť.
• Precíznosť.
• Spoľahlivosť.
• Praktické, technické myslenie.

Miesto práce: Bratislava Druh pracovného pomeru: Plný pracovný úväzok alebo výkon na živnostenské oprávnenie Termín nástupu: dohodou Základná zložka mzdy (brutto) a odmeny: v prípade pracovnoprávneho pomeru od 900 € vrátane základnej pohyblivej zložky + príplatky; Výška mzdy závisí od kvalifikácie a skúseností uchádzača Náplň práce: • Údržba, montáž a oprava koľajových zariadení a vozidiel. Požiadavky na uchádzača: • Stredné odborné vzdelanie – technické, strojárske zameranie výhodou, ÚSO výhodo...

900 €