Práca na doma - 123 ďalších ponúk

Celá SR
Vhodné pre
Na materskej
Dátum nástupu
Ihneď
Požiadavky na vzdelanie
Základné
Jazykové schopnosti
Nie sú potrebné
Druh pracovného pomeru
Polovičný úväzok
Zobraziť všetko

Ponuka plati pre celú SR.
Požiadujeme:

- chuť pracovať,
- pripojenie k internetu,
- seriózny pristup k práci

Ponúkame:
- flexibilnú pracovnú dobu,
- kariérny rast,bonusy,finančné ohodnotenie,
- darčeky,jednorázové odmeny,
- práca v zaujímavom a perpektivnom obore,
- zaškolenie priamo z domu,
- rady a typy ako dosiahnuť uspech a byť úspešný,
- najlepši tým na Slovensku.

Náplň práce:

- kopirovanie a vkladanie inzercii,
- odpovedanie záujemcom na inzeraty,
- budovanie si svojej štruktúry,práca z timom a vedenie timu.

Práca je vhodná pre ženy aj mužov.Hľadám len vážnych záujemcov.Ak ste teda ochotný prijať vyzvu,ziskať nové vedomosti,zdokonaľovať sa,pracovať hlavne na sebe,takneváhajte a staňte sa súčasťou timu.
Podrobné onformácie vám zašlem emailom a zároveň sa tešim na spoluprácu s Vami.

Ponuka plati pre celú SR. Požiadujeme: - chuť pracovať, - pripojenie k internetu, - seriózny pristup k práci Ponúkame: - flexibilnú pracovnú dobu, - kariérny rast,bonusy,finančné...

Predajca krasaavon Nehodnotený Člen od augusta 2018
K
Všetky inzeráty (35)
500 €