Personalistika - 6 ďalších ponúk

Asistent konzultanta

Trnava
2 000 €
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celý kraj
Zobraziť všetko

Náplň práce

Flexibilný pracovný čas.max 4-6h

Druh pracovného pomeru :hlavný pracovný pomer,vedľajši pracovný pomer, brigáda

Ponúkaný plat

dohodou(500€ za 4h alebo 2000€/M)

Miesto práce

Trnava,Bratislava

Termín nástupu

ihneď

Informácie pre uchádzača

Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa.,VŠ

Požadované vzdelanie

stredné odborné s maturitou

Ďalšie požiadavky na pracovníka:

Dĺžka praxe: bez požiadavky na odbornú prax.

Osobnostné predpoklady: komunikatívnosť, flexibilita, ochota opustit svoju komfortnú zónu, empatia, bezúhonný,rad pracuje s ludmi

Náplň práce Flexibilný pracovný čas.max 4-6h Druh pracovného pomeru :hlavný pracovný pomer,vedľajši pracovný pomer, brigáda Ponúkaný plat dohodou(500€ za 4h alebo 2000€/M) Miesto...

Predajca Táni Nehodnotený Člen od júla 2012
T
Všetky inzeráty (3)
2 000 €
Trnava