Práca v Nemecku - 323 ďalších ponúk

Ponuka pre stavebných elektrikárov v Nemecku

Ostatné krajiny
2 700 €
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské bez maturity
Jazykové schopnosti
Nemecký jazyk
Druh pracovného pomeru
Plný úväzok

Pre našich nemeckých partnerov hľadáme šikovných elektrikárov na elektroinštalačné práce priemyselných hál. Práce sa vykonávajú v skupinách (2,3 ľudí) vždy podľa denného plánu a poriadku.

Miesto práce – Nemecko, Nufringen, Villingen - Schwenningen, Augsburg, Stuttgart, Köln
Nástup od: každý pondelok

Pracovná náplň
• Pripojenie kabeláže k rozdeľovačom a priemyselným zariadeniam.
• Osadenie káblov,
• montovane žľabov
• zapájanie zásuviek, lámp, prípadne rozvádzačov.
• Elektroinštalácie budov a firiem.
• Operatívne riešenie vzniknutých problémov.

Požiadavky
• komunikatívna znalosť nemeckého jazyka A2 / B1!
• ukončené vzdelanie - elektrikár, elektrotechnik, elektromontér alebo elektromechanik,
• prax v odbore min 2 roky,
• je potrebné mať vlastné auto,
• zodpovednosť, presnosť, samostatnosť, rozhodnosť,
iniciatívny a zodpovedný prístup k práci a riešeniu problémov

Ponúkame
• nástupný plat : 13 € /h + 50€ diéta na každý odpracovaný deň
• ubytovanie zabezpečené a čiastočne hradené zamestnávateľom
• týždenné zálohy od 100€-200€
• možnosť pracovať nadčasy
• pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom na TPP
• stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
• platba daní, sociálnych príspevkov a rodinné prídavky na dieťa
• nárok na dovolenku podľa zákonníka práce
• Ročne 1-2krát hradená pracovná odev, vianočný a letný bonus
• možnosť výkonu práce na turnusy 3/1,4/1 ale je dovolené aj po 1,5 týždni si vybrať dlhší víkend voľna.

Ozvite sa nám – Tešíme sa na Vaše otázky!
V prípade záujmu o túto pozíciu nám pošlite nemecký profesionálny životopis.

Pre našich nemeckých partnerov hľadáme šikovných elektrikárov na elektroinštalačné práce priemyselných hál. Práce sa vykonávajú v skupinách (2,3 ľudí) vždy podľa denného plánu a poriadku. Miesto práce – Nemecko, Nufringen, Villingen - Schwenningen, Augsburg, Stuttgart, Köln Nástup od: každý pondelok Pracovná náplň • Pripojenie kabeláže k rozdeľovačom a priemyselným zariadeniam. • Osadenie káblov, • montovane žľabov • zapájanie zásuviek, lámp, prípadne rozvádzačov. • Elektroinštalácie budov a fir...

Predajca Prestige Work Nehodnotený Člen od júla 2016
PW
Napísať
2 700 €