Bazar.sk

Ponuka pre stavebných elektrikárov v Nemecku

Práca v Nemecku 1 051 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýhodniť / Prémium
Cena: 2 700 €
Sledovať
Dátum: 26. 3. 2019, Typ: Ponuka, Dátum nástupu: Dohodou, Požiadavky na vzdelanie: Stredoškolské bez maturity, Jazykové schopnosti: Nemecký jazyk, Druh pracovného pomeru: Plný úväzok, Lokalita: Ostatné krajiny
Pre našich nemeckých partnerov hľadáme šikovných elektrikárov na elektroinštalačné práce priemyselných hál. Práce sa vykonávajú v skupinách (2,3 ľudí) vždy podľa denného plánu a poriadku.

Miesto práce – Nemecko, Nufringen, Villingen - Schwenningen, Augsburg, Stuttgart, Köln
Nástup od: každý pondelok

Pracovná náplň
• Pripojenie kabeláže k rozdeľovačom a priemyselným zariadeniam.
• Osadenie káblov,
• montovane žľabov
• zapájanie zásuviek, lámp, prípadne rozvádzačov.
• Elektroinštalácie budov a firiem.
• Operatívne riešenie vzniknutých problémov.

Požiadavky
• komunikatívna znalosť nemeckého jazyka A2 / B1!
• ukončené vzdelanie - elektrikár, elektrotechnik, elektromontér alebo elektromechanik,
• prax v odbore min 2 roky,
• je potrebné mať vlastné auto,
• zodpovednosť, presnosť, samostatnosť, rozhodnosť,
iniciatívny a zodpovedný prístup k práci a riešeniu problémov

Ponúkame
• nástupný plat : 13 € /h + 50€ diéta na každý odpracovaný deň
• ubytovanie zabezpečené a čiastočne hradené zamestnávateľom
• týždenné zálohy od 100€-200€
• možnosť pracovať nadčasy
• pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom na TPP
• stabilná a dlhodobá práca s nástupom ihneď
• platba daní, sociálnych príspevkov a rodinné prídavky na dieťa
• nárok na dovolenku podľa zákonníka práce
• Ročne 1-2krát hradená pracovná odev, vianočný a letný bonus
• možnosť výkonu práce na turnusy 3/1,4/1 ale je dovolené aj po 1,5 týždni si vybrať dlhší víkend voľna.

Ozvite sa nám – Tešíme sa na Vaše otázky!
V prípade záujmu o túto pozíciu nám pošlite nemecký profesionálny životopis.
Predajca:
Prestige Work
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 6 inzerátov
Lokalita:
Ostatné krajiny
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://praca.bazar.sk/27410085-ponuka-pre-stavebnych-elektrikarov-v-nemecku/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.