Bazar.sk

Administratívny pracovník s nemeckým jazykom

Administratíva 103 ďalších ponúk | PredchadzajúciĎalší
Upraviť | Zmazať | Zvýrazniť / Topovať
Cena: 700 €
Sledovať
Dátum: 17. 12. 2018, Typ: Ponuka, Lokalita: Košice
Ponúkame prácu na pozícii: administratívny pracovník na náborovom oddelení s nemeckým jazykom

Pracovná náplň:

- osobná, telefonická, e-mailová komunikácia s uchádzačmi o zamestnanie

- spolupráca s náborovým, ekonomickým a obchodným oddelením spoločnosti

- inzerovanie voľných pracovných miest

- vedenie pohovorov s pozvanými uchádzačmi

- plánovanie a evidencia dovoleniek pre vyslaných zamestnancov

- vyhľadávanie a evidencia vhodných foriem prepravy a ubytovania pre zamestnancov

- analýzy, prieskumy, štatistiky a pravidelný reporting obchodnému oddeleniu a vedeniu spoločnosti

- komunikácia v nemeckom a/alebo v anglickom jazyku

Požiadavky:
- nemecký jazyk na úrovni minimálne B2
- evidencia min. 3 mesiace na Úrade práce, vek do 25 rokov
alebo do 29 rokov, vedený na Úrade práce min. 6 mesiacov
- anglický a francúzsky jazyk veľkou výhodou
- ovládanie práce s PC (word, excel, internet)

Ponúkané výhody:
- bonus ku mzde za vzornú dochádzku
- motivačné prémie

Termín nástupu do práce: 12/2018
Predajca:
Jana GMinmotion Mlynská
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 3 inzeráty
Lokalita:
Košice I - Staré Mesto
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://praca.bazar.sk/27118894-administrativny-pracovnik-s-nemeckym-jazykom/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.