Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Bazar.sk

POZOR! IBA PRE FIRMY, KTORÉ CHCÚ RÁSŤ (a ušetriť)

Manažment 22 ďalších ponúk | Predchadzajúci Ďalší
Upraviť | Zmazať | Zvýrazniť / Topovať
Cena: dohodou
Sledovať
Dátum: 23. 1. 2018, Typ: Ponuka, Miesto výkonu: Celá SR, Lokalita: Bratislava
Potrebujete, aby bol váš biznis, projekt nastavený EFEKTÍVNE A PROFITABILNE od samotného začiatku? Otvárate novú prevádzku? Chcete zmapovať a dobre využiť všetky dostupné zdroje? Máte stanovený čas od kedy musíte ísť do plusu? Potrebujete nastaviť a implementovať stratégiu, ciele, ročné a kvartálne priority? Profilovať váš biznis? Urobiť kvalitnú metriku (nastaviť merania KPI, Benchmarkov)?
Tak neváhajte a ozvite sa profesionálom, ktorí už 15 rokov poskytujú tieto služby v rámci nadnárodných korporácii. Medzi nami sú právnici, finančníci, manažéri HR, manažéri marketingu, controllingu, predaja, KAMáci a pod. Pokiaľ hľadáte profesionálneho partnera na vašej ceste v obchode alebo pre retail, STE NA SPRÁVNOM MIESTE!
FIRST RETAIL GROUP – S VÁŠŇOU BUDUJEME VAŠU ZNAČKU – SILNÝ PARTNER NA VAŠEJ STRANE!

EXTRA: Sme jeden z najväčších predajcov SMART Webinár riešení na SK. Poradíme pomôžeme. Január, Február, Marec - Servis Zdarma!

EXTRA 1. Potrebujete zaškoliť personál? BOZP, GDPR, DPO, Pravidelné personálne školenia, Kultúra klienta a pod? ... dajte nám vedieť... ZĽAVA JAN/FEB/MAR.
EXTRA 2. Vieme ako ušetríte na Marketingu... ponúkame outsourcing marketingového oddelenia za ZLOMOK ceny ako by ste platili vlastným zamestnancom. Marketingové stratégie, plány, web stránky, eshopy, grafika.
EXTRA 3. Máte web alebo eshop a výsledky sa nedostavujú? Urobíme vám ZDARMA audit a ukážeme, čo treba vyriešiť. Ideme do úplneho detailu! Pozor aj profesionálne weby alebo eshopy vieme posunúť v rámci efektivity a profitu ... hráme vždy iba fair play hru...
EXTRA 3. Máte nápad a chcete na ňom zarobiť? Máte fukčný biznis a prípadne by ste ho chceli začať predávať? Chcete si kúpiť nejakú licenciu a neviete, či vám to vynesie požadovaný profit? Pomožeme vám zadefinovať a nastaviť funkčný franchising. Prípadne vám urobíme audit na už stávajúci, aby ste zbytočne neinvestovali.

EXTRA 4. Vlastníte prevádzky a potrebujete pravidelnú kontrolu prevázdky, biznisu, zamestnancov a implementáciu plánov, cieľov a priorít? Ponúkame outsourcing REGIONÁLNEHO MANAŽÉRA pre RETAIL – Ušetríme a posunieme vašu firmu do ďalšieho levelu – za zlomok ceny vlastného zamestnanca.

ZEFEKTÍVNIME VAŠE ZDROJE. Ponúkame vysoko profesionálne služby za zlomok ceny, ktoré by ste platili vlastným zamestnancom. Ponúkame aj odbornú pomoc pri výberových konaniach alebo AC a DC assessmenty.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Transparentnosť je jednou z našich základných hodnôt. Sme vždy transparentní voči klientom, zamestnancom aj partnerom. Na našom mene si zakladáme. Pracujeme na celom území Čiech a Slovenska.
Predajca:
FIRST RETAIL Group, s.r.o.
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 3 inzeráty
Lokalita:
Karpatské námestie 10A, 83106, Bratislava
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://praca.bazar.sk/25814245-pozor-iba-pre-firmy-ktore-chcu-rast-a-usetrit/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné