Podnikanie z pohodlia domova.

Prievidza
750 €
Informácie o práci
Miesto výkonu
Celá SR
Dátum nástupu
Dohodou
Požiadavky na vzdelanie
Stredoškolské s maturitou
Jazykové schopnosti
Nie sú potrebné
Druh pracovného pomeru
Živnosť
Zobraziť všetko

Náplň práce
Poradenstvo ohľadom výživy, aktívneho životného štýlu a starostlivosti o klienta s následným zostavením optimálneho programu konkrétnemu klientovi v rámci zdravej výživy. Propagácia obchodnej činnosti , vyhľadávanie zákazníkov, marketing, komunikácia so zákazníkmi.

Iné výhody
- hlavná činnosť (4-6h/denne cca 550 Eur a viac za mesiac)
- možnosti privyrobenia na VČ (10-15h/týždenne cca 250 – 400 Eur za mesiac)
- flexibilná pracovná doba
- komplexné zaškolenie na všetky pracovné postupy
Platové podmienky
dohodou

Pracovný pomer
Brigáda
Živnostenský list

Požadované vzdelanie
Stredné odborné s maturitou

Požadovaná prax
bez praxe (pozícia vhodná pre absolventa)

Požiadavky na zamestnanca
Požadujeme
- ukončené stredoškolské vzdelanie s maturitou
- chuť pracovať a učiť sa nové veci
- kladný vzťah k wellness odboru
- komunikatívnosť, zodpovednosť
- len seriózni záujemci
-vek nad 18rokov
Informácie pre záujemcu
Rozširujeme obchodno-poradenský team a hľadáme šikovných ľudí na dlhodobú spoluprácu.

Náplň práce Poradenstvo ohľadom výživy, aktívneho životného štýlu a starostlivosti o klienta s následným zostavením optimálneho programu konkrétnemu klientovi v rámci zdravej výživy. Propagácia obchodnej činnosti , vyhľadávanie zákazníkov, marketing, komunikácia so zákazníkmi. Iné výhody - hlavná činnosť (4-6h/denne cca 550 Eur a viac za mesiac) - možnosti privyrobenia na VČ (10-15h/týždenne cca 250 – 400 Eur za mesiac) - flexibilná pracovná doba - komplexné zaškolenie na všetky pracovné postupy...

Predajca jchribik Nehodnotený Člen od apríla 2015
J
750 €
Prievidza