Bazar.sk
prihlásiť

Hľadáme opatrovateľku do Holandska nástup 13.2.

Práca v Holandsk... 100 ďalších ponúk | Predchadzajúci Ďalší
Upraviť | Zmazať | Zvýrazniť / Topovať
Cena: 1 600 €
Sledovať
Dátum: 15. 2. 2017, Typ: Ponuka, Lokalita: Ostatné krajiny
Hľadáme opatrovateľku do Holandska v meste Utrecht s nástupom 13.02.2017 (alebo ihneď). PLAT: 1600 €/ 1 mesiac /netto. Turnus: minimálne 2 mesiace. Ubytovanie a strava: zadarmo. Práca na slovenskú živnosť (SZČO). Príspevok na cestu: 100 Eur (v prípade 3 mesačného turnusu: 150 € príspevok na cestu)
Požiadavky na opatrovateľku:
Žena, od 30 – 60 rokov, anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, nefajčiarka, skúsenosti s opatrovaním v zahraničí, vodičský preukaz je potrebný (automatická prevodovka), opatrovateľka musí byť príjemná, empatická, trpezlivá, priateľská, má vzťah k prírode,fajčenie je povolené len vonku.
Opatrovaná osoba: žena, 71 rokov, vdova, má vzácnu chorobu – Sklerodermu, ktorá jej spôosobuje problémy so zažívacím traktom, kvôli čomu je oslabená a je potrebné jej trochu pomáhať pri chôdzi. Máva často hnačky, preto má špeciálnu dietu. Na dlhšie prechádzky používa invalidný vozík. Opatrovateľka by jej mala robiť spoločnosť, chodiť s na prechádzky, povzbudzovať ju v aktivitách, pripravovať jej jedlo. Pani je veľmi milá, mentálne je úplne vporiadku.
Náplň Práce: pomoc s obliekaním, pomoc s osobnou hygienou, sprevádzanie von, denné aktivity, pomoc v domácnosti: varenie, upratovanie, pranie, nakupovanie.
Bývanie: dom
Samostatná izba: áno
Internet: áno
Ďalšia osoba v domácnosti: nie
Zvieratá: nie
Voľno: v sobotu od 11.30 a celú nedeľu
Predajca:
bestjobagency
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 7 inzerátov
Lokalita:
Ostatné krajiny
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://praca.bazar.sk/22581849-hladame-opatrovatelku-do-holandska-nastup-13-2/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné