Bazar.sk

Elektrikár

Upraviť | Zmazať | Zvýhodniť / Prémium
Cena: 28,50 €
Sledovať
Dátum: 25. 4. 2019, Typ: Ponuka, Lokalita: Ostatné krajiny
Náplň práce:
-čítanie technickej dokumentácie
-navrhovanie rozmiestnenia elektrického vedenia
-vysekávanie otvorov a rýh do stien a podláh
-zapájanie elektrických vypínačov, zásuviek, rozvádzačov.

Mzda : od 32,50 - 34 CHF/hod./brutto

Požiadavky zamestnania :
- vyučenie v odbore
- prax v odbore
- Nj- komunikatívna úroveň
Predajca:
Personal.Swk.Service, s.r.o.
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 12 inzerátov
Lokalita:
Hviezdoslavová 26 26, 09101, Stropkov
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://praca.bazar.sk/22560550-elektrikar/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné
Vaše údaje zadané do formulára budú odoslané spoločnosti United Classifieds s.r.o. Text správy, meno a telefón budú odoslané konkrétnemu predajcovi. Bližšie informácie k ochrane osobných údajov tu.