Bazar.sk

MURÁR S AKTÍVNOU NEMČINOU DO RAKÚSKA

Práca v Rakúsku 871 ďalších ponúk | Predchadzajúci Ďalší
Upraviť | Zmazať | Zvýrazniť / Topovať
Cena: dohodou
Sledovať
Dátum: 2. 1. 2018, Typ: Ponuka, Lokalita: Ostatné krajiny
"MURÁR S AKTÍVNOU NEMČINOU DO RAKÚSKA

NÁPLŇ PRÁCE
Príprava malty a betónu, úprava murárskeho materiálu (sekanie tehál a tvárnic).
Príprava základov.
Rozmeriavanie a stavanie nosných a nenosných vnútorných a vonkajších stien a priečok.
Vytváranie a preklenovanie otvorov.
Vymurovávanie stien a klenieb.
Osadzovanie prefabrikátov.
Vymurovávanie muriva z kameňa.
Kladenie odvodňovacieho a ležatého kanalizačného potrubia pre budovy a stavba revíznych šácht.
Zhotovovanie a opravy omietok (ako doplnok murárskych prác).
Umiestňovanie izolácie proti vlhkosti a bežnej tepelnej izolácie.
Zhotovovanie a opravy betónových mazanín, dlažieb, obkladov a mozaík.

POŽIADAVKY:
• Spoľahlivosť, flexibilita, presnosť, schopnosť učiť sa nové veci
• Komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
• Vodičský preukaz sk. B
• Vyučený v odbore alebo prax v odbore

Mzda: 1 600 - 2 000 € netto

V prípade záujmu si pošlite životopis .Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov vyhovujúcich jazykovým znalostiam a praxi."
Predajca:
aPERFECT JOB s. r. o.
Nehodnotený
Všetky inzeráty - 149 inzerátov
Lokalita:
Trnavská 19, 83104, Bratislava
Telefón:
… Zobraziť
Kontaktovať predajcu:
Odkaz na váš inzerát uverejnený na Bazar.sk: https://praca.bazar.sk/20224421-murar-s-aktivnou-nemcinou-do-rakuska/

Za vašu odpoveď vopred ďakujem.
* povinné
* povinné
* povinné